درباره ما

شما و دانش

معرفی سامانه ی علم و دانش:

در عصر حاضر بهبود زندگی بشر مستلزم برخورداری از علم و دانش به روز است. سامانه شما و دانش، یک بستر علمی گسترده برای فعالان عرصه ی دانش، از جمله پژوهشگران،  دانشجویان و دیگر مخاطبان علمی است. این سامانه جهت آسان تر ساختن فعالیت های علمی _فرهنگی کاربران و نظم بخشی به فعالیت های دانشجویی و هم افزایی هر چه بیشتر بین آنها طراحی گردیده است. راه بهره گیری از این سامانه ورود به آدرس: https://Shomaodanesh.com است.

برای سامانه ی مذکور اهدافی نیز مطرح شده است که عبارتند از؛

۱. سازمان بخشیدن به انجمن های علمی و فرهنگی موجود در کشور.

۲. حمایت مالی و لجستیک از فعالیت های فرهنگی، مانند: کتاب و ثبت آثار علمی.

۳. پشتیبانی مالی از فعالیت های دانش بنیان و ثبت اختراعات.

همچنین ذکر این نکته تهی از فایده نیست که، این سامانه شامل فروشگاه علمی، آموزشگاه(دوره ها و آزمون ها)،شبکه ی اجتماعی عظیم(انجمن های علمی، فعالیت های علمی و دانشجویی، گروه های کاربری و وبلاگ)، فروشگاه(محصولاتی از قبیل؛ کتاب، بازی های فکری و لوازم تحریر)، سرگرمی(جدول سودوکو، کوئیز ها و حدس کلمه) و مشاوره است. علاوه بر این، این سامانه در بخش های دیگر همچون؛ آمار، ترجمه ی متون آلمانی، انگلیسی و فرانسوی نیز فعالیتی شایان توجه دارد. وجود انجمن های پایه های تحصیلی دبستان در این سامانه می تواند برای فعالان این حوزه، مانند معلمان، دانشجو معلمان، دانش آموزان و پژوهشگران این حوزه مفید واقع شود. فعالان این سامانه با گذر زمان درصدد آن خواهند بود که موجب گسترش این سامانه به دیگر فعالیت های علمی و کمک به گسترش علم و دانش در زمینه های مذکور گردند.

همچنین راه های ارتباطی متنوعی نیز برای کاربران در نظر گرفته شده، تا با اعضای اصلی انجمن ها در ارتباط باشند، که در سایت سامانه، در بخش تماس با ما مشخص گردیده است.

0
کاربران فعال
0
فروشندگان فعال
0
خریدار فعال
0
محصول برای فروش